Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 18.11.2007. Na današnji dan je pao Vukovar!  (Pročitano 8581 puta)
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Mene izuzetno nervira to sto se uvek provlaci prica da su samo Hrvati u Vukovaru patili, da su samo muslimanu u Sarajevu i Srebrenici patili...
A, eto... na meni neke drage osobe je u tom Sarajevu takodje pucano, bezali su iz kuca samo sa kesom kroz minsko polje... glava moje majke i mene je bila u dzaku jer smo samo nas dve bile u gradu u kome su ostali samo "bojovnici" i ostala fukara... Hrvati su za to vreme bili u-hu-hu daleko...
I da li to nekog muslimana\Hrvata nesto preterano potresa... mislim da ne...  Smile
Zasto? Zato sto su se oni borili za svoju nezavisnost, a mi smo bili okupatori...  Smile

Pa da li je bas tako, rodjace?  Smile

Ja ne mrzim Hrvate... ne mrzim ih jer kapiram da postoje i normalne osobe, kao sto postoje i nenormalne koje uglavnom srecemo na forumu... internet misevi...
Ali... zaista vise ne mogu da varim tu pricu da sam ja sa 10 godina bila okupator u zemlji u kojoj sam rodjena  i u kojoj su moji preci ziveli bar 200godina.... da su oni zrtve, a ja nisam samo zato sto sam Srpkinja...
Imam dovoljno godina da znam da nisu u pravu... i suvise dobro pamcenje da se setim sta je i kao je bilo...

Njemu je poginula devojka, ja sam ostala bez svega ostalog... a najvise bez prava na normalan zivot...

anera,
jel mozes shvatiti da ja nemam nista protiv tebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Mene izuzetno nervira to sto se uvek provlaci prica da su samo Hrvati u Vukovaru patili, da su samo muslimanu u Sarajevu i Srebrenici patili...
A, eto... na meni neke drage osobe je u tom Sarajevu takodje pucano, bezali su iz kuca samo sa kesom kroz minsko polje... glava moje majke i mene je bila u dzaku jer smo samo nas dve bile u gradu u kome su ostali samo "bojovnici" i ostala fukara... Hrvati su za to vreme bili u-hu-hu daleko...
I da li to nekog muslimana\Hrvata nesto preterano potresa... mislim da ne...  Smile
Zasto? Zato sto su se oni borili za svoju nezavisnost, a mi smo bili okupatori...  Smile

Pa da li je bas tako, rodjace?  Smile

Ja ne mrzim Hrvate... ne mrzim ih jer kapiram da postoje i normalne osobe, kao sto postoje i nenormalne koje uglavnom srecemo na forumu... internet misevi...
Ali... zaista vise ne mogu da varim tu pricu da sam ja sa 10 godina bila okupator u zemlji u kojoj sam rodjena  i u kojoj su moji preci ziveli bar 200godina.... da su oni zrtve, a ja nisam samo zato sto sam Srpkinja...
Imam dovoljno godina da znam da nisu u pravu... i suvise dobro pamcenje da se setim sta je i kao je bilo...

Njemu je poginula devojka, ja sam ostala bez svega ostalog... a najvise bez prava na normalan zivot...

anera,
jel mozes shvatiti da ja nemam nista protiv tebe?

ispricavam se, pogrijesio sam par puta kada sam pisao tvoj nick.

anea ti je nick, a ne onako kako sam ja napisao. greska, ne zamjeri, nije namjerno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1340
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
pa ako su srbi držali i vukovar i sarajevo u okruženju valjda su onda i patili zbog toga a hrvatima i muslimanima je bili lako Smile
IP sačuvana
social share
snaga udarca mi varira
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T28
Ej evidentni , nadam se da ce tvoji postovi uci u anale svjetskih posotva, jer su ti zakljuci na svim temam unikatni! Toliko je bilo dobor Srbima na tim prostorima da su se vjerovatno ubijali iz dosade! Smile

ronin47  odavde krece tvoje parvadanje Bosnjaka, za kriminalne radnje ! I zamisli da ja sad pitam tebe, kada si krenuo po svoju djevojku da je sapasis, zasto nisi ponio neko oruzje, zasto nisi nosio pancir kosulju, zasto niste otisli u crveni krst, zasto niste potrazili zastitu kod JNA ili hrvatskih snaga, zasto si precjenio situaciju u kojoj si se nalazio? I gomile pitanja koje jos mogu pitati! Tako si se ti postavio prema mojoj muci!

A za sve na ovom Forumu ja postujem Cetnike iz WWII i to se nikad nece promjeniti! Ja citav ratni put JNA postujem i to se nikad nece promjeniti, ali nikad nisam bio za ratnu opciju! I zao mi je zrtava, ali nikad necu reci da je institucija JNA bila agresorska ili zlocinacka, bez obzira sta vi trubili o meni ili o JNA!
http://forum.burek.com/index.php/topic,237329.msg4371044.html#msg4371044 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
LG Nexus 5
Za pocetak naucite da ne pisete postove jedan za drugim.

Opcija lepo funkcionise i od pomoci je.

Zatim pogledajte naziv ovog podforuma.

Moracete malo bolje nauciti da citate i koristite ovaj podforum.

Unapred hvala.

[Locked]

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.