Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 18.11.2007. Na današnji dan je pao Vukovar!  (Pročitano 8567 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da se ta sredina puta zvala SFRJ, pa vidimo kako je zavrsila...  Smile

Srbija, Hrvatska ... rampa... dve zemlje... i ajd' zdravo...

S druge strane, shvatam zasto me ne razumes... Vi u RS niste verovatno toliko bili izlozeni pritisku...
Meni vec 16 godina ispiraju mozak recenicom da sam ja zlocinac samo zato sto sam Srpkinja... to je zaista previse...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 01:44:44 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Vukovar... prf...  Smile

Sta me briga... ja sam gledala zenge kako beze ko pacovi iz tog Vukovara koga su "krvlju branili"

Branioci... Vukovar... prf... Much ado about nothing...

ja ovdje ne govorim o "zengama" i "braniocima"... ja sam govorio o nevinim civilima hrvatske nacionalnosti koji su svoj zivot skoncali u masovnim grobnicama poslje pada vukovara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Mozes ti ovim Srbijancima da govoris sta god hoces... ali meni...  Smile
Da nije bilo sticaja srecnih okolnosti... da smo ostale jos samo par sati... moja majka i ja bi zavrsili kao porodica Zec... takodje... veliki neprijatelji hrvatske drzave i nezavisnosti...  Smile

BTW. Kad se vec prisecamo datuma... 16.11. se napunilo 16 godina kako sam izasla iz svoje kuce, iz svoje sobe, iz svog zivota... zadnji put... da se nikada vise ne vratim.... Hvala vam... borci za neovisnost...

Ako mislis da te mrzim... i da ovo pisem iz mrznje... gresis...
Ovo pisem samo zato sto vi za razliku od nas niste svesni kave ste zlocine cinili.... i nikada... nikada ih nece priznati...
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 02:01:45 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Anea Smile

MOJA OTADŽBINA      

Ne plačem samo s bolom svoga srca
Rad zemlje ove uboge i gole;
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.

Ovdje, u bolu srca istrzana,
Ja nosim kletve svih patnji i muka,
I krv što kapa sa dušmanskih ruka
To je krv moja iz mojijeh rana.

U meni cvile duše miliona -
Moj svaki uzdah, svaka suza bona,
Njihovim bolom vapije i ište.

I svuda gdje je srpska duša koja,
Tamo je meni otadžbina moja,
Moj dom i moje rođeno ognjište.

Ovo je lijepa pjesma Alekse Šantića iz 1908.
Koja govori  ono što moj mozak ne zna da kaže, jer sam pod nekom blokadom! Mržnja je istoršeno osjećanje, a ne donosi ništa dobro i ja te toliko poznajem da mogu reći da ne mrziš, ali voliš bocnuti u žicu to razumijem, ali ne podržavam!  Smile
Tačno je da pritiska u BiH na Srbe nema i ne može biti, jer je BiH takva kakva je sa tim ustavom država tri naroda! Ali pogotov Bošnjacima Srpska će uvjek biti trn u oku, a preko toga ni jedan Srbin u njoj i van nje neće preći!
U HR  kako oni tvrde zločine su činli u ime srpskog naroda , a u BiH su činili u ime Republike Srpske. A to je moj prag tolerancije prema njima , sve ću istrpiti , ali srpsku agresiju na BiH i HR nikad neću priznati! To stoji ne možeš ti biti agresor na svom ognjištu! A kad sam spomenu sredinu puta prije svega sam mislio na Forum! Volio bih još ovako uživo popričati sa tobom , ali sutra imama predavanja! Laku noć! Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 02:00:18 od igorxxx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Da ono što mi je čudno u vezi njih je da sam i ja ispričao svoju priču, što ono kažu otvorio dušu i nisam ni sanjao da ću dobiti sve te ružne epitete koljača i malodušnika, a ja nikome nisam svezao tako nešto za njegovu ličnost! Al eto šta je tu je , tješi me to , da će toga još biti! Pa je rano da se počnem nervirati! Niko me nije tjerao da  visim na ovom Forumu! Smile

ti si rekao da slavis dan kada je JNA oslobodila vukovar. ono sto sam ti ja nakon toga napisao samo je bila normalna reakcija na tvoje "slavlje" kada su mnogi umrli zato sto eto nisu bili srbi...

ja ne slavim dane kada su ljudi umirali, ja osobno iako sam hrvat uopce ne slavim niti cu ikada slaviti one dane kada su ljudi patili i umirali.

ono sto sam ti rekao si zasluzio. procitaj taj svoj post  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Ericsson T28
Niko neće moći reći koliko je do tog dana izginulo ljudi u vukovaru što Srba što Hrvata! A tvoje provokacije su počele mnogo prije posta u vukovaru, vratise na temu Srbi majku vam jebem, pa pogledaj kako si opravdavo štetu , koju su Bošnjaci pravili mojima! A ja o tebi nisam ništa znao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Sve u svemu ... stara prica... muslimani i Hrvati su jedine zrtve "agresora", Srbi su tradicionalno "kolateralna steta"... izraz koji je 1999. proglasen za najruzniji na svetu...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2007, 02:07:35 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Mozes ti ovim Srbijancima da govoris sta god hoces... ali meni...  Smile
Da nije bilo sticaja srecnih okolnosti... moja majka i ja bi zavrsili kao porodica Zec... takodje... veliki neprijatelji hrvatske drzave i nezavisnosti...  Smile

BTW. Kad se vec prisecamo datuma... 16.11. se napunilo 16 godina kako sam izasla iz svoje kuce, iz svoje sobe, iz svog zivota... zadnji put... da se nikada vise ne vratim.... Hvala vam... borci za neovisnost...

ne razumijem te jer ne znam tvoju pricu. vidi,ja jesam hrvat, ali nikoga nisam protjerao iz njegova doma, nikada nikome nisam oduzeo zivot i vjeruj mi da se tih ratnih godina pitalo ljude poput mene da li bi ratovao protiv svojih dojucerasnjih susjeda ja bih rekao da necu ratovati. vjerovala ti ili ne, ali puno ljudi u hrvatskoj nije zeljelo rat koji se dogodio.
kao sto ni puno ljudi na svim stranama nije zeljelo taj rat.
ja mogu reci tebi da je meni osobno zao i da me je sram ako je bilo tko od moga naroda ucinio nesto tebi i tvojoj obitelji. isto tako kao svaki normalan covjek ja tebi mogu reci da one pojedince moga naroda koji su radili zlocine bilo kome treba zauvijek zatvoriti i kazniti najstrozim kaznama.
ja znam da kazna za zlocine koji su pocinjeni  ne moze vratiti mrtve medju zive, ne moze vratiti zivote koje smo zivjeli, ali mogu i znam da mnogi u hrvatskoj razmisljaju kao ja.

sama si rekla da puno ljudi na ovim prostorima ima svoje tuzne price. to je istina. ja mogu i zelim tebi i igoruxxx prouciti da je meni osobno zao sto su pocinjeni bilo kakvi zlocini nad nehrvatskim narodima, sramim se toga i isto kao vi zelim da se svi nasi zlocinci osude.

spomenula si obitelj zec...to je tragedija, prava tragedija. pravo pitanje je koliko je doista bilo takvih obitelji koje su prosle kao obitelj zec.

zao mi je...ali isto tako moras razumjeti moju bol i tugu. ja ne krivim tebe, ni igora sto ne razumijete...mozda ne razumijete.

ne znam sto bih rekao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Niko neće moći reći koliko je do tog dana izginulo ljudi u vukovaru što Srba što Hrvata! A tvoje provokacije su počele mnogo prije posta u vukovaru, vratise na temu Srbi majku vam jebem, pa pogledaj kako si opravdavo štetu , koju su Bošnjaci pravili mojima! A ja o tebi nisam ništa znao!

oprosti,
ali ja nisam bio na toj temi o kojoj ti govoris. mozes li mi dati link?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ko tebe kamenom ti njega rakijom

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Sve u svemu ... stara prica... muslimani i Hrvati su jedine zrtve "agresora", Srbi su tradicionalno "kolateralna steta"... izraz koji je 1999. proglasen za najruzniji na svetu...  Smile

ma, tko kaze da su "srbi kolateralna steta"?

tko je to tebi rekao?

ja nisam. zrtva je zrtva, bila srbin,hrvat ili musliman. nema drugog naziva za zrtve osim zrtava.

isto tako je zlocin zlocin bez obzira tko ga je pocinio, srbin,hrvat ili musliman. zlocin je zlocin.

kako to ne razumijes anera?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.