Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 14.Februar - Dan zaljubljenih ili.....? :))  (Pročitano 7456 puta)
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 2979
Zastava Arandjelovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
Дан патетике
IP sačuvana
social share
Да ли ме волиш или мрзиш?
У сваком случају имамо проблем.
Dr House
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
inace valentin je poznat po tome sto je sexualno eksploatisao mentalno retardiranu devojcicu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
E daj molim te malo... Smile i ne pricaj napamet nesto sto si izguglao sa fake internet stranica Smile

Uopste nije vazno zasto se slavi danasnji dan, eto neka bude da se slavi zbog pravoslavnih gluposti i zbog preuzimanja katolickih obicaja, pa sta Smile

Ako se mnogima svidja da obeleze Ljubav bas na dasnji dan, uzevsi u obzir iskombinovana verovanja u ovog ili onog, sta fali?

Izaberite Hejter dan pa ga obelezite i uzivajte  Smile Smile
« Poslednja izmena: 14. Feb 2012, 16:36:38 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
srecan dan zaljubljenih svima koji su zaljubljeni  Smile Smile
uz malo turbo folka
Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Necu komentarisati pitanje nego vec....


Gledala sam prilog slucajno upala na TV-u Mesto BG reporteri "zaskacu" prolaznike
Elem, zena (pitanje formulisano u stilu sta cete za Dan zaljubljenih) - Evo kupila sam za muza nesto da ga iznenadim

Reporter - Koliko ste zajedno?

Zena - Evo 32 godine

Reporter - A sta cete vi dobiti za Dan zaljubljenih?

Zena - Ja sam vec dobila i pokazuje prsten

Zena sve vreme ima osmeh na licu pogotovo dok prica o tome koliko su zajedno - ne znam, toliko mi se dopala kao i cinjenica da su toliko dugo zajedno da i dalje zele da iznenade jedno drugo

Citat
Ne znam zasto sam vam ovo ispricao, u svakom slucaju ako ne skodi, znaci da koristi
  Smile
« Poslednja izmena: 14. Feb 2012, 16:50:28 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
E daj molim te malo... Smile i ne pricaj napamet nesto sto si izguglao sa fake internet stranica Smile

Uopste nije vazno zasto se slavi danasnji dan, eto neka bude da se slavi zbog pravoslavnih gluposti i zbog preuzimanja katolickih obicaja, pa sta Smile

Ako se mnogima svidja da obeleze Ljubav bas na dasnji dan, uzevsi u obzir iskombinovana verovanja u ovog ili onog, sta fali?

Izaberite Hejter dan pa ga obelezite i uzivajte  Smile Smile

Значи оно као комбинујемо вере и веровања лома шенки менки Smile Smile

Citat
zbog pravoslavnih gluposti

 Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Krouli lepa prica, uvek dobrodosla da se podsetimo da ima dosta takvih brakova i veza Smile

Tepachenko, opusti se malo, mnogo si napet, samo za tebe Smile





IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
E daj molim te malo... Smile i ne pricaj napamet nesto sto si izguglao sa fake internet stranica Smile

Uopste nije vazno zasto se slavi danasnji dan, eto neka bude da se slavi zbog pravoslavnih gluposti i zbog preuzimanja katolickih obicaja, pa sta Smile

Ako se mnogima svidja da obeleze Ljubav bas na dasnji dan, uzevsi u obzir iskombinovana verovanja u ovog ili onog, sta fali?

Izaberite Hejter dan pa ga obelezite i uzivajte  Smile Smile

ne guglam. ja sve znam.

inace u srpskim obicajima imas nesto sto se zove "mladenci". raspitaj se kakav je to praznik i nemoj da propagiras pedofiliju kao ljubav.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Нисам ја напет него ти лупаш глупости (или је наш народ Православни толико затуцан... једно или друго).

Обичаји... па нема ништа горе од тога и бабских прича... "знаш, не ваља да станеш на леву страну пећи док се грејеш, јер ће те појести бабарога и окрени пикслу наопако ако тражиш нешто изгубљено"... једина бабска прича коју "поштујем" је то да не стављам руке између бутина док спавам, јер сањам ружно.

Јебо ја човека или жену који ће сву ту ЉУБАВ (ах, расплаках се Smile ) доказати или показати само на овај дан. Пола ти људи ни не зна што га слави (рачунајући и мене, ето, нисам имо појма... ал ја се не рачунам), ал ето... рекла му мама или бака да слави Smile

Мантесе.

А ова прича што је испричала Кроули... нема то никакве везе са овим даном... а још горе ако има Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedno 20cm.. na raznim mestima... sto bi rekao jedan moj drug...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.