Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:35:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 12. mart, rodjendan Ratka Mladica  (Pročitano 10492 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ja sam licno bio u kamionu kada me je JNA poslao za Vukovar. Nisam znao da li idem na klanje ili idem da koljem. Odmori ti malo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Ja sam licno bio u kamionu kada me je JNA poslao za Vukovar. Nisam znao da li idem na klanje ili idem da koljem. Odmori ti malo.

I reci mi jesu te na kraju ustase zaklale ili nisu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Nisi znao. Pa sto nisi znao ? Kome je odgovaralo da ne znas ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
To tvoje pitanje smatram kao licni napad na mene. Kada budes jednom na ratistu ima da vidis sta se zove rat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
mob
Nokia 
Citat
Kada bi se sve slavilo sta se propagira da bi bio neko pravi Srbin, svakog dana bi se nesto slavilo.
Сваки дан је празник.
Citat
Ili ti ako nisi sa mnom, onda si protiv mene.
Такав став у овом тренутку је једини могући.

Срби су једини народ у Јевропи са Осетима и још неким кавкаским народима који има живу митологију. Једини уз њих који се сећа стварних људи и догађаја и једини уз њих који пева о својим ратницима. И те приче и песме зато што су стварне су живље од целе њине ''фабрике снова''

Значај Генрала Р.Младића је у томе што је он ЈЕДИНИ Србин кога је јевропа ''поставила'',а који им се одметнуо.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 3510
Ja sam licno bio u kamionu kada me je JNA poslao za Vukovar. Nisam znao da li idem na klanje ili idem da koljem. Odmori ti malo.

I reci mi jesu te na kraju ustase zaklale ili nisu?

Можда јесу, а можда и нису  Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Wildfire S
Srećan rođendan.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
To tvoje pitanje smatram kao licni napad na mene. Kada budes jednom na ratistu ima da vidis sta se zove rat.

Bio u oba, u prvom kao svedok, u drugom kao ucesnik. Takodje znam da se ogroman broj poslatih u Vukovar vratilo kroz nekoliko dana kucama, sa sporetom, aparatom za zavarivanje i konacistem u nekom od podruma kod komsija. Moj prvi komsija je spavao kod mog ujaka kuci da ga ne nadju.

Ali to nije tema. Ne moramo da se nastavljamo, izvini sto sam te napadao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
OS
Windows XP
Browser
Chrome 3.0.195.38
mob
Nokia 3110c
Iako se osecam Srbinom, ne volim EU, ponosan sam na to shta sam i odakle sam. I dalje ne mislim da je Ratko Mladic neko koga treba uzdizati. Mozda nisam dovoljno obaveshten, ali ako neko chini zlochine mora biti kaznjen, bez obzira u koje ili chije ime ih je chinio... Ili mozda greshim? Ili on mozda nije chinio zlochine?
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 16:38:46 od loverboy »
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
To tvoje pitanje smatram kao licni napad na mene. Kada budes jednom na ratistu ima da vidis sta se zove rat.


Nije licni napad. Jednostavno pitam zasto nisi znao ? Ljude vode kao pastir ovce. A one ne znaju da li iidu na ispasu ili klanje. Rade ono sta pastiru odgovara. Nije samo to u medjunarodnim odnosima, vec se provlaci kroz sve segmente. Medjuljudske, Religiju ... A onda kada se prodje odredjeni period, kuknjava. Koliko ih je bilo za Milosevica ? Idemo na Kosovo, razni mitinzi, nemase prostorije, autobusa, auta na kome nije bila njegova slika. A sada. pljuje se po njemu. Vreme nosi svoje. Ljudi se "opcine" necime, "zavrti" im se pamet da ne bi videli i obracali paznju na druge stvari. Stvari koje ne bi mentorima odgovarale da budu vidjene.

Uostalom, zelim vam uzitak u temi. Zivi bili da ste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:35:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.