Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 101 stvar koju će uraditi (brain damaged) muškarac koji vas voli  (Pročitano 13355 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija
@babina

На страну то шта тебе привлачи.... у тексту не стоји да човек попушта жени у свему. Стоји да је спреман да попусти у свађи чак и када је у праву. Аутор не говори децидно да ће сваки пут мушкарац попустити жени у свађи, као што то ради у случају игара где каже "увек вам допушта да победите". А пошто се прича повела о преувеличавању ствари, мислећи се ваљда на то да мушкарци ове ствари не раде, као мушкарац, могу да посведочим да то није случај ни у овим ставкама. Додуше, за ову другу не могу баш, али сигуран сам да неко други може.

О смислу тих поступака је сувисло полемисати.


Што се тиче давања шифре за фејсбук налог и слично... као и у претходним случајевима, не видим како је то преувеличавање, обзиром на учесталост. И то не само на релацији партнер - партнерка и обрнуто, већ и међу пријатељима. Ево сигуран сам и да неки овдашњи чланови могу то да потврде у случају њихове лозинке на форуму, а богме и модератори.

А поступак сам по себи не мора да буде  - еј душо, данас сам се пробудио и одлучио да ти дам своју шифру за фејсбук налог, да би ти доказао колико те волим и верујем - фазон, већ може да буде и обрнуто. Може и жена мушкарцу тражити лозинку. Чак верујем да је најчешће и тако. И аутор овог текста је оставио могућност да се тако схвати. Може бити више разлога зашто... поента је поново у спремности мушкарца да пристане на то.


« Poslednja izmena: 09. Sep 2012, 18:27:27 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ja sam tekst - naslov, shvatila ovako : on vas vec voli, zbog vas samih jer ste tako predivne i jedinstvene, pa ce uraditi neke od ovih stvari

a ne : ako ovo ne radi muskarac to znaci da vas ne voli ili vas ne voli dovoljno

cak je tako predstavljeno i u naslovu..

nisam uopste shvatila pricu kao - eto on to sve mora raditi da bi ti bila sigurna da tebe on voli  Smile

to je van pameti i ne verujem da bi iko napisao ista slicno

mislim da je tekst skup nekih situacija koje pojedinacno ili zajedno ucvrscuju sliku o njegovoj ljubavi koja vec neminovno postoji

i medju tim stavkama ima idiotizama, naravno, to sam vec rekla  Smile  ali vecina nisu idiotizmi vec normalne podrazumevane stvari kad je nekom stalo do tebe i nije ga sramota da to i pokaze

eto ja sam tako to shvatila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia zvrr
Koliko kapiram, ta razmjena šifara za društvene mreže je popularna uglavnom među mlađom populacijom koja i inače praktikuje da dokazuje ljubav time što će na fejsbuk zidu voljene osobe napisati ''<3''. Ja nikad od djevojke ne bih tražio njenu šifru za fb ili za šta već. Šta će mi koji klinac? Smile Valjda ona ima pravo da komunicira sa drugaricama i drugovima, rodbinom, zar treba to da me interesuje? A ne bih ni pristao da dam svoju šifru. Iz istih razloga.

Ne znam, nije mi potreban neki tamo tekst da bih bio svjestan toga da li volim na pravi način ili ne.

Nego, pošto lapsus nije tu  Smile ( nisam zlurad kad to kažem   Smile ), zanima me gdje je spisak stvari koje žena čini za muškarca kojeg voli?
Ili je to onaj stari spisak od 70 stvari? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
@babina

На страну то шта тебе привлачи....
Vidiš, baš u tome i jeste stvar. Što je nešto što manje-više svako od nas posmatra kroz sopstvenu prizmu i što je u izvesnoj meri relativno od situacije do situacije, svedeno na niz paušalnih kriterijuma koji, istrgnutni iz konteksta, zvuče rogobatno, neprirodno i banalno i predstavljaju se kao univerzalni (što je zapravo najveći problem).

Bajdvej, ne, niko nema moje šifre za bilo koje naloge, apslutno niko i napravila bih generalno sranje kad bih saznala da je neko burlao po mojim šiframa, nalozima, mejlovima, stvarima, džepovima; ne zato što sam terorista ili preljubnik, već zato što je moja privatnost moja privatnost i kao takva je svetinja i nema nikakve veze sa drugim ljudima niti puštanjem istih u moj lični prostor (realan ili virtuelan). Isto važi i za drugu stranu.

To opet ide u prilog tome da je stvar subjektivne i lične prirode i kao takva ne podleže takvoj ambicioznoj listi kriterijuma.

@Munka i tema, generalno
Ja sam tekst shvatila kao "evo vam lista kriterijuma nečega što je deo intime dvoje ljudi, samo pod ovim uslovima vaš muškarac vas voli, a ako ne, onda jebi ga, nađite nekog koji će da ispunjava kriterijume". Zato mi je tekst toliko i antipatičan.

zanima me gdje je spisak stvari koje žena čini za muškarca kojeg voli?
Ili je to onaj stari spisak od 70 stvari? Smile
Ovo je Ženski kutak, sorry, bro. Smile
« Poslednja izmena: 09. Sep 2012, 21:26:32 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija
о во имја оца...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia N-shurnaest
Nema sanse da se otmes utisku a i kako bi pored citave liste nabrojanih vrhunskih gluposti, da "spreman" ne znaci "ponekad" nego znaci nesto tipa - "Kad iskreno pricamo on place od srece , napred "zuto" nazad "braon"!




IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
 Smile

Ovo su potpuno novi horizonti muško-ženskih odnosa.

Oooo svemogući pametnjakovići koji siluju sito štampu, komprese, papir i boje, prosvetlite me jer sam živela u neznanju  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2012, 01:04:24 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Aha, kao fora.... Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
о во имја оца...

nisam vernik...ali moze... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.