Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 101 stvar koju će uraditi (brain damaged) muškarac koji vas voli  (Pročitano 13353 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung 111111
Oba teksta su kompletna glupost.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia zvrr
Daj bre, nemojte me zezati. Nisam ja osoba koju je ženski rod istraumirao, niti sam neko ko ne zna šta znači voljeti drugu osobu onoliko koliko sebe, makar. Ali neke od stavki su toliko... pretjerane da em što mi izazivaju mučninu em nipodaštavaju ove druge stavke. A sveukupno daju sliku nekog muškarca koji je u potpunosti svoj život podredio svojoj partnerki, a to nikako nije zdravo ni dobro.

Zbog sledećih stavki bi i urednice Cosmopolitena imale transfer blama:

12.  Stalno vas grli.
13. Ljubi vas stalno.
14. Kada imate seks, on zapravo s vama vodi ljubav.

15. Teško mu je kad radi prekovremeno jer ne može biti s vama.

Ajde da cjepidlačimo... Moguće je nekog stalno grliti i voljeti? Ako radim prekovremeno, valjda mi je teško zato što ću se, prvenstveno, dodatno umoriti?

22. Kad ide na poslovni put, želi da pođete sa njim.
23. Pamti sve što ste rekli.


Ma i kad idem do toaleta, želim da pođe s mnom.

29. Kada iskreno razgovarate, on plače od sreće.

 Smile Smile

30. Ljubomoran je kad god razgovarate s drugim muškarcima.

Zato žena ne bi trebalo da izlazi iz kuće i da stupa u kontakte ni sa jednom živom osobom. Pa da.

34. Spreman je da potroši svoje slobodno vreme da popravi vaš računar.

Em što radim prekovremeno, em moram i komp da joj popravljam. Smile

46. Spreman je ići s vama u šoping centar, čak i ako će vaša potraga za savršenom haljinom trajati satima.

Ovo baš i ne mogu uraditi. Jedino možda da je vjenčanica u pitanju.

66. Spreman je da gleda s vama 'Seks i grad'.

Nema šanse.

92. Poveriće vam svoju Fejsbuk lozinku.

Ne vidim da je to dokaz ljubavi.

Ove stavke mi najviše bodu oči svojim pogledom na ljubav koji je na nivou jeftinih ljubavnih romana.

Naravno da se ljubav pokazuje svakodnevno, najrazličitijim sitnicama. Ali mi nemojte reći da ne umijem voljeti samo što voljenoj osobi nisam donio paket grickalica.

Da ponovim, problem s tekstom je ta sveukupna slika koju stvara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
Zivot je skupa od 54335 pravila koja ako upravno primenite na situaciju neumitno dolazite do cilja-orgazam.... Smile Smile Smile

Stvarno vam nije dobro.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
sta je univerzalan kriterijum ljubavi onda?
Svakako da postoje neki univerzalni kriterijumi, ali mislim da je potpuno besmisleno i previše sterilno razvrstavati ih na ovakav način kao što je to u tekstu. Jednostavno je previše banalno, a ljubav ne bi smela biti banalna.

Bilo bi mnogo zanimljivije i svrsishodnije da je svako od nas pisao šta su za njega ti kriterijumi, mada je i to, ako se mene pita, prilično intimno, a ovako je nekako otužno, ogoljeno i istrgnuto iz konteksta, barem iz moje perspektive.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Nokia N-shurnaest
Its a LIST, a list I say!
Mutava feministicka sranja koja pseudo-potrebe zena vade iz naogavnijeg dela zenskog ega i stavlljaju u neku "must comply if he wants my love" listu. 

Ljubav, je nesto sto treba da bude sasvim spontano, neusiljeno i bez granica ... Da kad i pokusas u svojoj glavi da uzgajis neke reci ... podvedes ih pod tu rec samo da bi skontao koliko si nemocan i prosto cim tu izrastu neke reci to vec nije to, jer onda taj (bar za mene i dalje) apstraktni pojam stavljas u neki kalup sto ni na nivou misli ne stoji a kamo li na nivou reci. Neuhvatljiva i klizava stvar.
Ljubav ? Ljubav, pojam ? Ljubav, tema? Ljubav, osecanja? Lubav, mi? Ljubav, kompromisi ?
Ljubav, kad iskreno razgovaramo on place od srece?    Are you fucking serious ?! What is this shit?  Smile
Ne znam, meni se cini da sta god tu stavis... manje vise usere stvar i natere je da ispari.


But fuck that shit we have a descriptive list now!

IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Nije uopšte stvar u tome da li je to normalno ili ne, već je reč o retardiranosti kriterijuma po kojima znaš da li te neko voli ili ne. Možeš svaku stavku onda tako da relativizuješ, ali to ne znači da je ona kao kriterijum "ljubavi" manje retardirana.

Upravo to.

Iako vecina ovih stvari iz prvog teksta ukazuje na brigu i postovanje druge osobe, vecina razloga je previse relativizovana. Kada se prvi tekst procita u globalu ispada da muskarac treba da bude papucic koji ce da pezi oko zene 24/7, po ceo dan joj prica kako je lepa i da nikada ne uspeva da dodje do svojeg "Ja" jer uvek mora da popusti zeni i da mora da radi stvari koje apsolutno ne voli samo zato sto mu zena to voli. I te neke stvari su u redu da se rade poneki put(ljudi iskazuju brigu i postovanje na razlicite nacine i to je u redu) ali u globalu to ide u opsesiju jedne osobe drugom. Tesko da bi ijedna zena volela nekoga ko ceo svoj zivot na taj nacin podredi njoj...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
tja, ne slazem se..

pogotovo toliko mistifikovati ljubav i praviti od nje nesto toliko duboko i apstraktno..

pogotovo te price - to je tako duboko intimno..

nista tu nije duboko intimno i tako strasno drugacije.. sve su to mahom iste price, isti koncepti ponasanja, isti kriterijumi i kad podvuces crtu ti zakljucujes da li je nekom zaista stalo do tebe ili nije, a upravo te "sitnice", nekakvi skupovi gluposti koje primecuje i jedna i druga strana u vezi su pokazatelj gde si u necijem zivotu i emociji..

mistifikovanje svega i svacega do smrti mi je postalo otuzno.. sad kao ljubav je deseta dimenzija, tu mozes da se udubis samo ako si jako duboka osoba koja do fanatizma postuje zlatne spone medjuljudskih odnosa, jer to je nesto toliko slozeno i komplikovano, da si blesav ako razlazes nesto tako apstraktno kao ljubav na konkretne zivotne primere..

njah..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija

Samo nekoliko reprezentativnih primera:

Citat
17. Sve što radi, radi za vas.
Citat
29. Kada iskreno razgovarate, on plače od sreće.
Citat
50. Uzrujava ga kad spavate kasno, jer brine o vašem zdravlju.
Citat
61. Kada igrate šah, uvek vam dopusti da ga pobedite.
Citat
74. Kada se svađate, spreman je da popusti čak i ako je bio u pravu.
Citat
82. Ne ljuti se kada propustite njegov poziv.
Citat
92. Poveriće vam svoju Fejsbuk lozinku.

Ove stavke opisuju posesivnog ludaka koji će jednom kad veza pukne da vas vreba, prati i kuka kako ste mu uništili život jer ste vi sve što je imao. "Ne ljuti se kad propustite njegov poziv" mi je još i najnormalnije, jer odbijam da postoje ludaci koji popizde kad im se ne javite na telefon. Smile


За ту ставку број 17 сам и ја рекао да је претеривање. Ставка број 29 је претеривање ако се тумачи буквално, што вероватно није био циљ аутора. Ја сам то схватио као да је човек право срећан када искрено разговара са својом женом и не видим зашто би то било преувеличавање.

Осим тога... ако ти човек попусти у свађи он је посесиван? Ако те пусти да га победиш у шаху он је посесиван? Ако ти да лозинку за пишљиви интернет сајт он је посесиван? Ако се забрине јер спаваш до поподне он је посесиван? Не знам... онда ваљда ја тумачим посесивност другачије.


Citat
Nije uopšte stvar u tome da li je to normalno ili ne, već je reč o retardiranosti kriterijuma po kojima znaš da li te neko voli ili ne.

Ја сам мислио да текст само набраја стварчице које су мушкарци у стању да ураде у вези, а које би можда жене изненадиле, јер јелте, нису мачо.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
@Munka
Jebem li ga... za mene to jeste intimno. Nekako volim da sve te stvari ostanu među nama, kao da ću ih, ako ih nekome ispričam ili, ne daj bože, podelim po kriterijumima, uprljati... banalizovati, učiniti običnim, svakidašnjim.

Dozvoljavam da postoje ljudi koji misle i rade drugačije... ali je za mene praviti listu kriterijuma po kojima znaš da li te neko voli ili ne u ravni sa tinejdžerskim sladunjavim pričama koje smo svojevremeno čitali u My Love Story-ju i sličnim novinama. Jednostavno mi je... bljak.

Ne radi se tu toliko o mistifikaciji koliko o očuvanju intimnosti i slike da je to što vi tu radite baš posebno i neponovljivo, jedna od predivnih iluzija života.  Smile

@booke
Mene nikad ne bi privukao muškarac koji bi mi u svemu popuštao, posebno ne u svađama ili nekoj igri koju zajedno igramo, a kamoli onaj sa kojim bih razmenjivala šifre za naloge na društvenim mrežama kao dokaz intimnosti i poverenja. Verujem da je to stvar ličnog ukusa.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Qtek 666
Citat
Zivot je skupa od 54335 pravila koja ako upravno primenite na situaciju neumitno dolazite do cilja-orgazam....   
Smile
Da radi sve ovo, ne jedan, nego 5 dnevno!  Smile
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.