Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 101 stvar koju će uraditi (brain damaged) muškarac koji vas voli  (Pročitano 13356 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Mozda je smesno... ali vecinu stvari ja dobijam... Smiley
I šifru za Fejsuk?  Smile A za Burek?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
nije nista smesno, u prvom tekstu je vecina pobrojanih stavki sasvim razumno i normalno u jednoj normalnoj i lepoj vezi, vazi sve i obrnuto naravno..

ima jedno 15-20 stavki koje su preterivanje i glupiranje autora.. kao i nekoliko koje ja licno ne dobijam jer ne postoje savrseni ljudi  Smile.. ali vecinu dobijam i zao mi je sto postoje zene koje su uskracene za dobrotu i ljubav i pokazivanje istih na razne nacine  Smile

ljudi danas ne umeju da cene mnostvo gestova, mnostvo ih nervira i smatraju da ih ugrozava, da im se taj neko podsmeva, da u stvari ima neke zadnje namere, da je cudak.. pa onda same zene smatraju svoje muskarce za picke ako oni zele da rade stvari sa njima i ako nema zadrski da pokaze sta oseca.. hiljaditi put ponavljam da su zene danas upropastile muskarce.. oni vise ni ne znaju sta smeju a sta ne smeju da pokazu, jer od jednih slusaju kako im te stvari nedostaju, a od drugih kako su oni koje te stvari rade - pizde.

a tako je lako biti divan prema nekome, kad si u glavi stabilan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Fuck yea, one thing and he'll done everything what I want  Smile

Ok, maybe two. Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 02:20:19 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija
Mozda je smesno

Не није. То јест, бар ја не видим шта је смешно. Знам зашто је екипи са Тарзаније "смешно", али не знам зашто би било нормалним људима. А ко зна, можда ја нисам нормалан.... није да ме нису називали лудаком у више наврата...

Али гро ствари са овог списка сам и ја радио, ма колико то немогуће звучало  Smile а и оне које нисам сам спреман да урадим за праву жену.

Citat
17. Sve što radi, radi za vas.

Једино ми је ова ставка преувеличана.

А ова је залутала међу остале

Citat
18. Kada ste sami ne osećate se usamljeno, jer znate da je njegovo srce uvek uz vas.

мисим шта бре?  Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 03:17:37 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Tekst je čudo  Smile

Daj jednog ovakvog i biću mu robinja  Smile


14. Kada imate seks, on zapravo s vama vodi ljubav.

 Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3325
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung S4 mini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
Ma dajte, molim vas, tekst je čisto preterivanje, nekoliko stavki je realno (elementary, my Watson), a velika većina čisto preterivanje, kao emotivno-seksualna veza evnuha sa krizom identiteta i pekinezera u konstantnom PMS-u.

Ali fora je valjda u tome da dođem na temu i kažem da je moja veza taaako savršena i da žalim sve jadnice čiji momci i muževi im dozvoljavaju da piju iz njihovih čaša kad su bolesni (WTF?).  Smile

« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 15:41:13 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Nisam čitala  cijeli prvi post ,ali sam preletjela-uglavnom,način na koji je tekst napisan je tupav,kao-ljubi vas stalno,grli vas stalno,masira vam  stopala stalno,kupuje vam tampone stalno.. i tu već vidiš da je autor sa logikom na Vi.

Ali mi se suština svidja,sama činjenica da te neko voli do te mjere i da mu je stalo. većina ovih stvari je samo trebala da se napiše malo realnije i imalo bi smilsa,ja sam romantik,volim ovakve stvari ali ne treba pretjerivati i očekivati nečiji život na tacni

mnoge stvari cure žele u vezi,možda i njima zvuče kao hor,ali ih ipak žele. Samo što to,radi neke zdravije veze na duži rok ,treba malo modifikovati i usaglasiti sa partnerovim emocionalnim  kapacitetom  . E sad,ako treba previše usaglašavati..onda treba reći tom partneru pa-pa,jer je greota neke stvari poput ovih ne željeti sebi i gurati ih pod tepih
« Poslednja izmena: 08. Sep 2012, 15:56:41 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.1
Browser
Safari 536.25
mob
I-mate 30 Pro
nije nista smesno, u prvom tekstu je vecina pobrojanih stavki sasvim razumno i normalno u jednoj normalnoj i lepoj vezi, vazi sve i obrnuto naravno..

ima jedno 15-20 stavki koje su preterivanje i glupiranje autora.. kao i nekoliko koje ja licno ne dobijam jer ne postoje savrseni ljudi  Smile.. ali vecinu dobijam i zao mi je sto postoje zene koje su uskracene za dobrotu i ljubav i pokazivanje istih na razne nacine  Smile

ljudi danas ne umeju da cene mnostvo gestova, mnostvo ih nervira i smatraju da ih ugrozava, da im se taj neko podsmeva, da u stvari ima neke zadnje namere, da je cudak.. pa onda same zene smatraju svoje muskarce za picke ako oni zele da rade stvari sa njima i ako nema zadrski da pokaze sta oseca.. hiljaditi put ponavljam da su zene danas upropastile muskarce.. oni vise ni ne znaju sta smeju a sta ne smeju da pokazu, jer od jednih slusaju kako im te stvari nedostaju, a od drugih kako su oni koje te stvari rade - pizde.

a tako je lako biti divan prema nekome, kad si u glavi stabilan  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.