Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:55:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 stvari boljih od Seksa!!!  (Pročitano 6095 puta)
25. Okt 2011, 20:38:05
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
Browser
MSIE8.0
mob
Alcatel One Touch
Iako vam ovo može zvučati neverovatno, sakupili smo nekoliko, tačnije 10 stvari koje su po mešovitom muško-ženskom odabiru – Bolje od Seksa!
Biti domaćica…
Prema istraživanju britanskog Independent Daily-ja iz 2006. godine, čak 30% žena potvrdilo je da im kućni poslovi donose veće zadovoljstvo od seksa. Interesantno je da je najveći broj tih žena bio u dobi kada se ostvaruju karijerni i ekonomski uspesi, a obrazloženje koje se navodi jeste da im kućni poslovi daju smislenost i povezuju haotičnu raznolikost svakodnevice u celinu. Hmm… devojke, mislimo da samo volite da budete blizu Mr. Muscle-a. Ne zameramo vam – ko ne bi!?

Smuvati vampira
O ovoj temi smo već pričali. Činjenica je da devojke vole opasne momke. Od opasnih momaka još više vole bledunjave, misteriozne momke.. Još ako imaju poveće kljove i dobri su u sisanju – kome treba seks…

Mršavljenje
Prema istraživanju AOLHealth.com čak 26% žena bi rađe izgubilo 10 kilograma nego imalo seks. Devojke, niste čule da seks skida kilograme?

Muzika
Zavisnost od muzike našla se na sedmoj poziciji 10 stvari BOLJIH OD SEKSA. Na osnovu istraživanja jedne poznate muzičke kuće, čak 60% muškaraca i žena, odnosno devojaka i mladića od 16 do 24 godina rađe bi se na nedelju dana odreklo seksa nego muzike.

Veštačka oplodnja
Iznenađujuć podatak, ali prema istraživanju NY Times-a, svake godine sve je veći broj devojaka koje se opredeljuju na veštačku oplodnju i samostalno odgajanje dece, nego na začinjanje i trudnoću na staromodni način – seksom.

Sport
Postoji li razlog zbog kog bi trebali da objašnjavamo zbog čega je nekima SPORT BOLJI OD SEKSA? U svakom slučaju, voleli bismo da čujemo vaš stav – SPORT ILI SEKS?

Spavanje
Prema istraživanju Stenford Univerziteta, čak 79% ispitanika pre bi se odlučilo za san nego za seks. Razlozi su mnogi, a među najzanimljivijim, svakako su činjenice da seks nikada ne može trajati 8 sati, a da si nakon njega odmoran kao posle 8 sati sna, kao io  tda u snu možeš imati seks s kime god hoćeš..

Hrana
Kultni hedonistički pokret „Hrana kao seks“ nije slučajno nastao. Objektivno, zašto hrana ne bi bila bolja od seksa kada je možeš poručiti kad god ti padne na pamet, za mnogo manje novca nego prostitutku i uživati u njoj sam. Uostalom, zabeleženo da na sajtu Cooks.com postoji čak 328 recepata za „Bolje od seksa“ torte.

Mobilni telefoni
Život bez mobilnog telefona za ogroman broj, što je najgore, mladih ljudi danas je nezamisliviji nego život bez seksa. Istraživanje sprovedeno od strane sajta Dial-a-phone.com pokazalo je da bi se 24% žena, ali i 0% muškaraca pre odreklo seksa na mesec dana nego svog mobilnog telefona. Evo nekih od najčešće navođenih razloga:

Ne moraš da kuvaš svom telefonu..

Možeš ga ućutkati i ignorisati, a da se ne naljuti..

Može da trpi tvoj razgovor satima…

Možeš ga upaliti nekoliko puta zaredom..

Nikad se neće žaliti ako ne prestaješ da pričaš tokom utakmice…

Internet
Sasvim očekivano, najvišu poziciju na ovoj našoj maloj listi stvari boljih od seksa zauzeo je internet. Čak 46% žena i 30% muškaraca navelo je da bi se između seksa i interneta uvek pre odlučili za internet. Zašto? Zato što si putem interneta uvek u kontaktu sa prijateljima i članovima porodice, omogućena ti je efikasnija nabavka svakodnevnih, ali i onih posebnih potrepština, kao i olakšan transfer novca i informacija.

Kojih je vaših 10 stvari boljih od seksa i postoji li išta bolje od seksa UOPŠTE?

©Muskimagazin.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako mene lično pitate, nisam čuo gore lupetanje. Smile
Koje je vaše mišljenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Ne slazem se sa istrazivanjem i mislim da je pogresno Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
 Smile  koje gluposti

sve zavisi od raspolozenja.. kad sam gladna kao vuk, naravno da mi je hrana najdraza od svega.. kad sam mrtva umorna, nema te stvari koja moze da se poredi sa nekoliko sati cvrstog sna..

a ako pricamo generalno sta moze da bude bolje od seksa, nezavisno od momenta, po meni samo i jedino sport.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
Pre nekih par meseci vodili smo ortak i ja razgovor na ovu temu  Smile  Malo je glupo da otkrivam detalje ali uglavnom bila je neka tuca 20 na 20 u gradu i u toku iste je jedan matori lik( za mene je matori ) rekao "brate ovo je bolje od jebanja"  Smile I onda smo nas dvojica diskutovali da li je bilo bolje ili nije Smile 


Salu na stranu, mislim da se takve stvari tesko mogu porediti. Sto kaze Munka, kad mi se spava onda mi ni sex sa Pamelom u najboljim danima ne bi bio preci Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Nokia krntija
Stvari koje su mi preče od seksa:

1) Izlazak sa ortacima
2) Utakmice Partizana u Evroligi
3) Utakmice Liverpula u Premijer ligi i Evrokupovima
4) Mundijal
5) Evropsko prvenstvo u košarci
6) Evropsko prvenstvo u fudbalu
7) Utakmice protiv cigana
Smile NBA plej of
9) Sve utakmice koje igra naša fudbalska i košarkaška reprezentacija
10) Ladno pivo
11) Roštilj
12) Praseće pečenje
13) Kajmak, feferone i vurunski lebac
14) Još jedno ladno pivo
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Glupost

mali off ne se ljutite : Orfanelin, bas sam citao tekst i tako citajuci sam ubijao insekta kojeg imas u potpisu  Smile Smile Smile kad sam skontao sta radim pocepao sam se od smeha
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 
Ha!
Danas...danas mi je i kuvano jaje draze od seksa.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Alcatel One Touch
Citat
Smuvati vampira
O ovoj temi smo već pričali. Činjenica je da devojke vole opasne momke. Od opasnih momaka još više vole bledunjave, misteriozne momke.. Još ako imaju poveće kljove i dobri su u sisanju – kome treba seks…
Twilight anyone?
BTW, ne znam za vas ali meni ne postoji bolji osećaj od spajanja muškog i ženskog tela u trenutku strasti. Prvo to pa tek onda sve ostalo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Kako kad. Meni je neki put draze da pricam i pijem sa ortacima ili drugaricama, odem na trening, igram neku kompjutersku igricu, ili gledm neki film ili seriju. Opet kazem: Neki put.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia zvrr
Ovo u vicoteku treba da ide.

Citat
Mobilni telefon
Ne moraš da kuvaš svom telefonu..

Možeš ga ućutkati i ignorisati, a da se ne naljuti..

Može da trpi tvoj razgovor satima…

Možeš ga upaliti nekoliko puta zaredom..

Nikad se neće žaliti ako ne prestaješ da pričaš tokom utakmice…




A preostali dio teksta u smeće.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:55:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.