Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:27:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 najčešćih zabluda o liberalizmu:  (Pročitano 16191 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat
to je i Dacic potvrdio u jednoj emisiji

драго ми је што верујеш председнику спс-а Smile

Ne verujem inace, ali ovo mu ne ide u prilog jer su LDP i SPS zestoki oponenti, tako da verujem, ali samo to, nista drugo. Nije da je on hteo to istaci, nego je pitanje voditelja bilo suvise direktno da bi ga eskivirao. Smile

@Dulac, nemoj ti da se bavis sa mnom nego bolje gledaj sebe. Pusti ti sta cu ja i kako cu. Ja zastupam stavove za koje mislim da su ispravni, a cilj mi nije da ikoga ubedjujem, taman posla. Zdravo je cuti razlicita misljenja. Na sta bi licilo kad bismo svi poceli da ga tupimo kao yetyou i lepibora?

pa zašto onda ne bi dali priliku i satanistima ili pedofilima da se izjasne ?!?!
pošto vi spadate u istu kategoriju po meni.

Kako mozes znati ko je satanista a ko pedofil? Po cemu? Dok se ne izjasne nemoguce je znati. Mozda si ti takav, ali se vesto krijes, a ipak se izjasnjavas. Ono sto si verovatno hteo reci je da nije dozvoljeno izjasnjavati se o tim temama, a kakav je ko nemoguce je ustanoviti bez da ga uhvatis na delu. A ako mi koji zagovaramo svetske vrednosti, protiv nasilja, osudu svakog zlocina i drugo spadamo po tebi u istu kategoriju, onda mi se cini da ti spadas u kategoriju onih koji imaju ozbiljnih problema sa percipiranjem stvari onakvima kakve su = prestani da umisljas.

Imam zadatak za tebe. Navedi mi jedan stav koji sam ja kao LDP-ovac branio a da je nemoralan sa stanovista zdravog razuma? (dakle stav a ne Cedu) To sto je vama socijal-fasistima nemoralno ovo sto zastupam iz tog vaseg ugla veliko-srpskog nacionalizma, jeste vas licni problem. A ja sad lepo odo' odavde. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Citat
A ja sad lepo odo' odavde.

ај путуј игумане ...  Smile Smile

Citat
(dakle stav a ne Cedu)

Иначе ставови као ставови нису спорни ... нико неће рећи ''гласајте за мене, да вас ја узјашим и да вам ја дерем кожу с леђа јер то радим боље од осталих'' ...

рекао сам већ, није либерализам прва идеја која је обесмишљена у земљи Србији ... нису спорни ставови, спорна је изведба истих ... дакле није споран либерализам као гомила лепих речи завијених у још лепше жеље, како се својски трудиш да га представиш, него Чеда као персонификација истог тог либерализма
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
jbt, otišao je ?!  Smile Smile


axaxaxaxa, što volim kad podvuku rep...

nema potrebe da išta odgovaram, kolega Zmaj je to savršeno jasno sročio !

Ćaooooooo  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Vratiće se ovqj posle sledeće seanse u sekti pun novih ideja da zaradi svojih 5 evra na spamovanje foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
"Бећар" хтјео завршити економију.
Ученик се на разредни испит шаље уколико има превише изостанака па не може бити оцјењен.






Lidera LDP-a Čedomira Jovanovića ekonomska kriza, po svemu sudeći, uopšte nije pogodila. Jovanović se sa porodicom i u pratnji dvojice državnih telohranitelja prošle godine odmarao na mondenskom grčkom ostrvu Mikonos. On je odseo u jednom od najskupljih hotela, a nije žalio pare ni na provod.

Kako saznajemo, sa suprugom Jelenom i društvom iz Srbije lider LDP-a je priredio pravu lumperajku na koncertu pevača Antonisa Remosa na Mikonosu 26. jula prosle godine. Sa Jovanovićima u društvu bili su manekenka Tamara Paunović i pevačica Ana Stanić.

Čeda se peo na sto

- U delu lokala u kome je Remos držao koncert okupilo se društvo iz Srbije. Za jednim stolom bile su Čedina žena Jelena, manekenka Tamara Paunović i još nekoliko lepih devojaka. Tu je bila i Ana Stanić. Devojke su došle nešto ranije, a Čeda je malo zakasnio. Remos je digao atmosferu za čas. Devojke su se odmah opustile... Bilo je tu svega, alkohola, vrištanja, pa čak i penjanja po stolicama. Ipak, pravi šou je nastao kada je Čedu ritam potpuno poneo, pa se u jednom trenutku popeo na stolicu i krenuo da se penje na sto... - otkrio nam je jedan od učesnika od ove vesele lumperajke.

Tamara Paunović :

- Jeste, letovala sam na Mikonosu sa mojom drugaricom Marijom Tarlać i odlično sam se provela. Na Remosovom koncertu sam bila sa Anom Stanić, Čedom Jovanovićem, njegovom ženom i još nekolicinom Beograđana. Koncert je bio divan i svi smo bili sjajno raspoloženi. Đuskali smo sve vreme, baš smo bili veseli... I mimo koncerta, preko dana samo se svi družili i sretali na ostrvu, iako se u Beogradu ne družimo... - ispričala nam je Tamara Paunović.

Ana Stanić takođe nam je potvrdila da je bila na Mikonosu i na koncertu Remosa, ali nije htela da govori o tome da li je bila u društvu Čede Jovanovića:

- Tu je bilo puno naših ljudi, zaista ne bih o tome gde i sa kim sa bila... - kazala nam je Ana Stanić.

Apartman 1.125 evra na dan

Inače, beogradski mediji su  objavili da je Čedomir Jovanović letovao u ultraluksuznom apartmanskom naselju „Mikonos blu vila", u kome noćenje sa doručkom košta od jedne do tri hiljade evra! Dnevnik „Pravda" objavio je da su Jovanovići zakupili vilu čija je cena 1.125 evra za dan.

Lider LDP-a ove navode nije demantovao, a ostalo je nejasno odakle mu pare za takvo letovanje jer prosta računica pokazuje da deset dana u takvom luksuzu sa prevozom, ishranom i vanpansionskom potrošnjom samo za Jovanovića i njegovu suprugu ne može da košta manje od 15.000 evra!

Čeda uživa, a MUP plaća obezbeđenje

I dok se Čedomir Jovanović sa porodicom odmarao u jednom od najluksuznijih hotela na Mikonosu, država Srbija i njeni građani snosili su troškove njegovog obezbeđenja, jer su sa liderom LDP sve vreme bila dva policajca za koje je MUP Srbije snosio troškove boravka.

Kako saznajemo u MUP-u, troškovi boravka, dnevnica i puta službenih telohranitelja iznosili su više od 5.000 evra! Prema zakonu, MUP je dužan da službenim telohraniteljima plati prevoz, smeštaj, hranu i dnevnice i istovremeno da angažuje adekvatnu zamenu za njih u Beogradu.


Чуј били весели.Па ко неби био весео да за десетодневни спавање и храну може издвојити
тричавих 11.250 евра плус да га чува обезбјеђење државе Србије.

За европског Чеду,за слабу Србију-ЛДП.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Misliš da je već tada bio kamila?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
не контате ви ... није битно шта Чеда ради него шта Чеда говори ... кад то сконтате сконтаћете и све радости либерализма  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 134
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 7.0
Milo je ove liberale odavle sredio sa 20.000.000 - dao sefu torbu, ovaj po mraku za Prag, a glavni odbor kudkoji
i sad voli Montenegro poizdalje
kapirate, hrvati su to placali desetak godina da slabe drustvo, a ovaj je uleteo sa cifrom da se komiras i zavrsio posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Milo je ove liberale odavle sredio sa 20.000.000 - dao sefu torbu, ovaj po mraku za Prag, a glavni odbor kudkoji
i sad voli Montenegro poizdalje
kapirate, hrvati su to placali desetak godina da slabe drustvo, a ovaj je uleteo sa cifrom da se komiras i zavrsio posao.

Важи. Ајде сад размисли шта си хтео рећи и напиши поново.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:27:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.