Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:33:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 najbizarnijih zakona u svijetu  (Pročitano 11582 puta)
24. Mar 2005, 15:27:05
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
10 NaJbIzArNiJiH SeX zAkOnA u SvIjEtU!!!?
U mnogim zemljama još uvijek su na snazi zastarjeli državni ili lokalni zakonski propisi koji dopuštaju ili zabranjuju najčudnije stvari vezane uz seks. Agencije su nedavno prenijele bizarnu vijest o mladiću i djevojci iz Newporta (Virginija), koji su uhićeni nakon što ih je policija zatekla u seksualnom činu. 21-godišnjakinja je uživala u kunilungusu koji joj pružao ljubavnik u, kako je mislila, privatnosti zadnjeg sjedala njegovog automobila, u tri sata iza ponoći. Međutim, odjednom su im na prozor pokucali policajci, natjerali ih da se obuku i izađu iz automobila s rukama na potiljku... Oboje su optuženi za kršenje državnog zakona koji se odnosi na 'zločine protiv prirode'. *Policajci očito ne ševe na zadnjem sjedištu svoga auta.... Međutim u svijetu postoje sex zakoni od kojih je izdvojeno 10 najbizarnijih (s razlogom):

1. Prema još uvijek važećem zakonu u Hong Kongu, ženi je dopušteno ubiti nevjernog muža kojeg zatekne na djelu - ali samo golim rukama, upotreba bilo kakvog oružja strogo je zabranjena. Što se pak tiče muževljeve ljubavnice, nju žena može opravdano ubiti čime god želi. Što znači da možete da birate od sjekire, bejzbol palice, noža, žileta za laganu smrt i sl...

2. Minnesota ima zakon koji strogo zabranjuje seks s bilo kojom vrstom ptica! *Da ne povjeruješ da ljudi čak i razmišljaju naguziti pticu??!

3. U nekoliko islamskih zemalja muškarcima nije zabranjeno imati seksualne odnose s ovcama, ali im je zabranjeno onda tu istu ovcu pojesti. To se čak smatra smrtnim grijehom... *Opet da ne povjeruješ?

4. U Libanonu je muškarcima i službeno dozvoljen seks sa životinjama. Ipak, postoji jedno ograničenje: životinja mora biti ženskog spola. Za seks s mužjacima može se zaraditi i smrtna kazna. *Zlatno pravilo - dobro zaviti prije nego ga staviš!

5. U američkoj državi Arizoni nije dopušteno posjedovati više od dva dilda ili vibratora.

6. U nekim kolumbijskim gradovima žena zakonski smije spavati samo sa svojim mužem. Zakon zahtijeva i prisutnost nevjestine majke prvoj bračnoj noći, kako bi svjedočila prvom bračnom seksualnom odnosu. *Sad ti zamisli da ševiš, a punana to posmatra iz prikrajka?!

7. U Bahreinu muškarac ginekolog može 'privatne dijelove' svoje pacijentice gledati samo u ogledalu.

8. Najegzotičnije zanimanje na svijetu službeno postoji na Guamu, pacifičkom otoku u vlasništvu SAD-a. Kako djevicama tamo nije dozvoljen brak, postoje stručnjaci defloratori koji djevojke rješavaju nevinosti, naravno, uz novčanu nadoknadu. Iako im posao nije odviše težak i dobro je plaćen, mogućnosti napredovanja u karijeri vrlo su ograničene... *Baš me čudi zašto...?

9. U nekim dijelovima Colorada postoji zabrana ljubljenja žene koja spava. *Pihhhh!

10. U Hartfordu u Connecticutu mužu je nedjeljom zabranjeno ljubiti ženu. (preuzeto)

Eto pa se vi sad zamislite...a ja idem da izbrojim koliko vibratora imam Wink
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Smile  Smile  Smile
mada, onaj prvi je bas simpatican Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


,!,,(-_-),,!,

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2982
Zastava Novi Sad
mob
SonyEricsson K800i
koji glupi zakoni
IP sačuvana
social share

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Bas mi je drug iz Italije pricao kako je skoro kod njih donet zakon o zabrani sex-a u kolima. Kaze da karabinjeris ada uopste ne idu po diskotekama i slicno vec iskljucivo setaju okolo po parkinzima i traze ljubavnike po kolima. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Get rich, or die tryin'

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Legend
8. Najegzotičnije zanimanje na svijetu službeno postoji na Guamu, pacifičkom otoku u vlasništvu SAD-a. Kako djevicama tamo nije dozvoljen brak, postoje stručnjaci defloratori koji djevojke rješavaju nevinosti, naravno, uz novčanu nadoknadu. Iako im posao nije odviše težak i dobro je plaćen, mogućnosti napredovanja u karijeri vrlo su ograničene... *Baš me čudi zašto...?

Daj bre da idemo tamo da radimo gre'ota da devojke ne mogu da se udaju
IP sačuvana
social share
Bio sam mlad, nista nisam znao, sad sam stariji, opet nista ne znam. Tek sad znam da nista ne znam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
Citat
Najegzotičnije zanimanje na svijetu službeno postoji na Guamu, pacifičkom otoku u vlasništvu SAD-a. Kako djevicama tamo nije dozvoljen brak, postoje stručnjaci defloratori koji djevojke rješavaju nevinosti, naravno, uz novčanu nadoknadu. Iako im posao nije odviše težak i dobro je plaćen, mogućnosti napredovanja u karijeri vrlo su ograničene... *Baš me čudi zašto...?
Sto bi Homer rekao: "That's it Marge, Simpsons are moving to Guam!" Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 561
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC One X
ja bih mogao da budem deflorator  Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
武士道!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
6. U nekim kolumbijskim gradovima žena zakonski smije spavati samo sa svojim mužem. Zakon zahtijeva i prisutnost nevjestine majke prvoj bračnoj noći, kako bi svjedočila prvom bračnom seksualnom odnosu. *Sad ti zamisli da ševiš, a punana to posmatra iz prikrajka?!
ovoj je najgori od svih strasno
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
chemu vadjenje teme iz naftalina?

vec se nalazi link ka temi u top temama

10 naj - šta uraditi da budete u vrhu

lock
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:33:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.