Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:31:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 načina da odvučete ženu u krevet  (Pročitano 12161 puta)
03. Apr 2010, 15:13:24
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Svaka žena ima neki tajni ’okidač’ koji je istog trenutka čini raspoloženom za seks.

Deset žena je otkrilo šta je to što uvek i bez greške ’upali’ i zbog čega je svaka od njih spremna da odmah ode sa vama u krevet.

1. Izgovorite prave reči
’Reci mi da sam lepa. Reci mi da sam seksi. Reci mi da sam neverovatna. I onda postajem laka’ – Kimberli

2. Ugrizite je
’Dosta mi je fetiša sa puštanjem krvi. Jednostavno me zgrabi za kosu i ugrizi me za vrat’ – Džen

3. Obratite pažnju na usne
’Mora dobro da se ljubi i to je jednostavno tako. Prilično sam probirljiva oko toga kome ću dozvoliti da mi gurne jezik u grlo, a kada dođe do toga, postoje samo dve stvari preko kojih ne mogu da pređem – tip koji mi balavi po faci ili ima zadah’ – Li

4. Pozabavite se kuhinjom
’Spremi mi lepu večeru. Mislim na ono – dobra muzika u pozadini, lepo posuđe, flaša ili dve vina, možda malo cveća na stolu, (naravno, stan mora da bude čist) nešto čokoladno za dezert i tvoja sam’ – Amber

5. Koristite ruke
’Počni sa masažom stopala, a onda pređi na masiranje leđa. Ljubi me po unutrašnjosti butina, po vratu i grudima i potpuno ću se ’istopiti’ u tvojim rukama’ – Keri

6. Preuzmite kontrolu
’Planiranje izlaska od početka do kraja me momentalno dovodi u ’raspoloženje’. Ako znam da si se pobrinuo da se lepo provedemo izvan spavaće sobe, jedva čekam provod baš tamo kad završimo sa svim ostalim. Ali, u spavaćoj sobi ću ja preuzeti stvar u svoje ruke’ – Megi

7. Flertujte
’Kada ste u vezi duže vreme, onaj osećaj želje i iščekivanja nestaje. Ako tip sa kojim sam neko vreme uspe da zapali one početne iskre, šaljući mi sugestivne poruke ili me tajno dodiruje kada smo u javnosti, kada dođemo kući skočiću na njega i pocepaću mu garderobu kao da smo na trećem dejtu’ – Emili

8. Budite strpljivi     
’Samo nemojte biti napadni, nema ništa odbojnije od tipa koji nešto očekuje i onda počne da smara i gnjavi ako se ništa ne dešava. Budite kul i strpljivi i bićete seksi, a onda će se ’to’ i desiti’ – Katrina

9. Imajte takmičarski duh
’Možda je to detinjasto, ali ja volim izazov i to bukvalno. Izazovi me da te pobedim u bilijaru, odvedi me na kuglanje i budi zapanjen mojim veštinama. Reci mi da ćeš mi dati šta god želim, a ako ti pobediš i ja ću tebi dati šta želiš’ – Megan

10. Idite ’južno’
’Ah, oralni seks, očigledno. Ja moram da uzvratim tipu na isti način ako se prvi spustio dole. To je činjenica’ – Eni

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Koristite ruke
’Počni sa masažom stopala, a onda pređi na masiranje leđa. Ljubi me po unutrašnjosti butina, po vratu i grudima i potpuno ću se ’istopiti’ u tvojim rukama’

Moze,moze  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Flertujte, flertujte, flertujte, uz to uvek preuzmite kontrolu i budite strpljivi i nikada ne zaboravite na takmičarski duh!
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Apple 5
Takva stvar ne postoji  Smile
Ako zena ne zeli  da legne  Smile
Postoji problem  Smile
Ne postoji formula ili slicne budalstine
A dobro ni ti to nisi izmislio nego prepisao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
haaaaaaaaahahahahahaaaaaahahah aha   najjaci je ovaj "besni ker" nastu-ugrizite je

drz je    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ne postoji "tajni okidac". Ili zeli ili ne zeli, to se valjda da primetiti po "ponasanju"  Smile

Doduse ima istine da sve od ovoga treba raditi  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia krntija
da, to je definitivno najefikasniji način. Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Najbolji nacin je ne dati joj da pije .  Smile

Evo recimo moj slucaj  . Prijatelj iz Podgorice sluzio je vojsku u Bgd. Ja sam ga cesto izvodio van kasarne  lazuci da je iskrslo nesto vrlo hitno - takvi su bili propisi . Jednog dana kaze mi da ce sa nama izaci i njegova sestra od strica koju odavno nije video . Elem cim sam je video bilo mi je jasno . Smile  Crnka , plave oci , visoka (stotinku sekunde posle pozdrava kasnije pogled mi je skliznuo na sise - puna cetvorka ) , tanak struk , duge noge   Smile .

Sednemo mi i narucim pice , ona kazu da hoce vodku - tonik .  Smile.. Dobro de , ja i moj kum ( kasnije je to bilo ) narucimo kao i obicno neke duple viskije ...  Smile .. Razgovor tece kulturno i fino - povoljno za moje pretenzije . Smile  Dodje red na drugu turu , ja pitam sta ce popiti ona opet : ,,Vodka tonik ,, .  Smile .. I da ne duzim kako mi , tako i ona ....  Smile

Razmenimo telefone , sledeceg dana  izadjemo sami , kako ja narucim viski , tako me ona prati sa vodkom  Smile .. Razgovor je bio prijatan , popijemo 3- 4 ture , JA pogledam neke grmalje za susednim stolom koji su nesto galamili i gledali joj u sise i kazem : ,, JA cu sad da zveknem onog glavonju veceg  , a ti razvali pikslom onoga do njega ,, . Oces vraga , krene ona da se buni i da me sprecava - jos se cudi sto sam njioj dao zaduzenje da gadja pikslom coveka .

,,Vidi  ,, - kazem - ,, ti si ocito moderna i sposobna devojka i siguran sam  da  u svemu mozes da me pratis  pratis pocevsi od pica , pa do svih ostalih  stvari koje JA  mogu  . Evo , recimo , kad razbijemo ove dripce , sutra cemo da vozimo 120 km / h preko Terazija  , al bez ruku , samo kolenima , prekosutra planiram da vratim neke pare sto su neki krimosi uzeli mom kumu , ponesi utoku ako dodje do pucnjave  pucaj u jedom nogu cim JA  ispalim prvi metak  ,, .

Nasta tajac : ,, Pa ja to ne mogu ,, .



,,E, onda ubuduce ces ti da pijes sok , a JA cu da pijem sta mi je ceif ,, .  Smile

Da skratim , sura lepo izadjemo , pridje konobar i pita sta cemo popiti , ja prepustim dami da se  izjasni : ,, Ja cu jedan gusti sok ,, - kaze bez ikakvih dilema i znacajno me pogleda  .  Smile

,, A JA cu vodku tonik - duplu ,, - kazem JA . .... i tako je to bilo ....  Smile

A da , nisam je odvukao u krevet - tih dana je radila je preko srudentske zadruge na Sajmu automobila i oko njenog standa je vek bila guzva . To mi se nije dopadalo pa sam joj rekao da napusti ranije posao , ona  da ne moze jer  mora da saceka kraj radnog vremena .  Smile ...

,, Onda ne cekaj mene i veliki pozdrav ,, .  Smile

Danas bi mi bilo zao , ali posto ionako nisam odvukao u krevet vecinu devojaka koje su mi se dopadale ( a i JA  njima ) - pa je to tako uobicajemo za moj ljubavni zivot da takvim stvarima ne pridajem nikakav znacaj  .  Smile

Promasio sam temu .  Smile

Najbolji nacin da odvuces devojku u krevet je da ti se :

1. Ne dopada prevuse ( ili jos bolje nimalo )

2. Da se pravis blesav po svakom pitanju - sto vise lupetas to vece sanse za brzi sex

3. Prvi put kad sa njom  udjes u bilo kakvu  zatvorenu prostoriju odbacis svoju garderobu kao da je to najnormalnija stvar na svetu ( uvek upali )   Smile

4. Jbg . moras na nesto i da licis


Samo poslednja pi*ka od muskarca koristi priliku da kresne pisanu zensku .

 Smile .. Uostalom , kako pijana zena moze ikome normalnom muskarcu biti privlacna ? Nema , bre , odvratnije scene od nacirkane zene . A nije ni neki izazov - to svaki debil  moze da zvekne ...

« Poslednja izmena: 06. Okt 2010, 11:51:35 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:31:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.